تبلیغات
دلواپسیم - اسلام رحمانی
دلواپسیم
منوی اصلی
مطالب پیشین
وصیت شهدا
وصیت شهدا
لینک حامیان
معرفی پایگاه های مرتبط
نویسندگان
نظرسنجی
به نظر شما مسولین دولتی از روی نادانی تن به ذلت در برابر آمریکا می دهند با قصد خیانت دارند؟
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره

جستجو


آرشیو مطالب
لوگوی حامیان

؟

؟

؟

؟

؟

؟

؟

؟

؟

؟

؟

؟

؟

کد بنر های دلواپسیم
کد بنر ها را با توجه به اندازه ی دلخواه از کادر زیر آن بردارید

?? ???

???? ??-?? ?? ???

?? ???

???? ??-?? ?? ???

?? ???

???? ??-?? ?? ???
ابر برچسب ها

اسلایدر

ارسال شده در سه شنبه 29 دی 1394 ساعت 11:37 ق.ظ توسط ملت ایران2

امام خامنه ای (مد ظله لعالی):((گاهی یک شعار هایی مطرح می شود شعار های به ظاهر اسلامی که باطنا اسلامی نیست.تعریف اسلام رحمانی چیست؟
خب کلمه قشنگی است ، هم اسلامش قشنگ است هم رحمانی اش قشنگ است اما یعنی چه؟
خدای متعال هم رحمان و رحیم است و هم اشدالمعاقبیناست. هم دارای بهشت است و هم دارای جهنم. اسلام رحمانی که گفته می شود قضاوتش درباره ی مومن درمورد غیر مومن درمورد کافر در مورد دشمن در مورد کافر غیر دشمن چیست؟همینطور پرتاب کردن یک کلمه بدون عمق یابی ، این کاری است غلط و احیانا گمراه کننده؟

بقیه در ادامه مطلب...


منبع:http://efrati94.blog.ir/
بعضی هاکه انسان مشاهده می کند در حرف ها و نوشته جات و اظهارات کهتعبیر اسلامرحمانیرا به می برند ، انسان احساسا می کنداین اسلام رحمانی کلید واژه ای است برای معارف نشئت گرفته از لیبرالیسم، تفکر لیبرالیستی از تفکر اروپای قرن هجدهم و نوزدهم یعنی زیر بنای فکریاومانیستی (انسان محوری)کهنفی معنویت و خداستسرچشمه می گیرد. اگر اسلام رحمانی اشاره به این است این نه اسلام است و نه رحمانی است.

اگر منظور از اسلم رحمانی این است که ما به همه موجودات عالم با چشم رحمت نگاه کنیم با چشم مودت نگاه کنیم این هم درست نیست ، این هم خلاف قرآن است. با این ها(دشمنان) می خواهید مبارزه نکنید ،  اتخشونهم  ،  این خطاب ملامت آمیز و گلایه آمیز  ،  از این ها می ترسید ،  والله احق ان تخشوه ان کنتم مومنین  ،  اگر راست می گویید اگر مومنید از خدا باید بترسید. اگر اسلام رحمانی معنایش این است که ما با دشمنانی که علیه اسلام ، علیه پیشرفت ایران در حال تلاش اند و از هیچ کوششی فرو گذار نمی کنند با این ها بایستی با چهره محبت آمیز با دلی صاف و پاک برخورد کنیم نه این اسلام نیست.))

رئیس جمهور روحانی:((بگذاریماسلام با چهره رحمانی اش، ایران با چهره عقلانی اش ، انقلاب با چهره انسانی اش و نظام با چهره عاطفیش همچنان حماسه بیآفرینند.ما بایداسلام رحمانی، اسلام معتدل ، اسلام اعتدالی را به جهان معرفی کنیم.))نامه امام برای عزل منتظری:
((از آنجا که روشن شده است که شما این کشور و انقلاب اسلامی عزیز مردم مسلمان ایران را پس از من به دستلیبرال هاو از کانال انها به منافقین می سپارید صلاحیت و مشروعیت رهبری آینده نظام را از دست داده اید.))

دکتر حسن عباسی:((جرم منتظری لیبرال بودنش بود، جرم بازرگان(همانکه روحانی در روز دانشجو 94 به او سلام ویژه تقدیم کرد)لیبرال بودنش بود.لیبرال هابرای نظام خطرشان از صهیونیست ها بیشتر است.))

عزیزان رهایی از فتنه های آخرالزمانی بدون بصیرت ممکن نیست.مرز بین سربازی و سرباری امام زمان(عج) بصیرت است. اسلامی که از عاشورا درس مذاکره بگیرد همان اسلام تحریفی و لیبرالی است، همان اسلام آمریکایی است.عاشورا سراسر حماسه و رشادت است نه سازش و تسلیم و تنش زدایی.
عاشورا یعنی ای مسلمان حتی در برابرتحریم آبهم حق سازش نداری.
عاشورا یعنی ای مسلمان اگر کودک شش ماه ات د رهنگام تحریم آب بهتلظیافتاد حق دست دادن با دشمن را نداری.
امام حسین(ع) همه چیزش را داد ، حاضر شد اهل بیتش به اسارت بروند ، حاضر شد سه ساله اش در خرابه جان بدهد ، ولی با دشمن سازش نکند.
جگرگوشه اش اربا اربا شد ، ولی حسین بیعت با دشمن را نپذیرفت.
از این ها چطور می شود درس مذاکره گرفت. عباس را برایش امان نامه آوردند ولی دست به سوی دشمن دراز نکرد بلکه دستانش را هم داد ، اما برخی به سوی امان نامه دشمن دویدند و به آن مفتخرند. اینان حتی امام حسین(ع) را هم تحریف کردندو ماجرای کذب دست دادن با عمر سعد را پیش کشیدند،

حضرت آبت الله فاطمی نیا :((اگر نو پیغمبر و نور چشم پیغمبر و ریحانه پیغمبر ، سیداشهداء با چنین آدمی(عمر سعد) دست می داد آیا دیگر از اسلام اثری می ماند؟))


برچسب ها : روحانی لیبرال ,  روحانی رهبر ,  اسلام رحمانی ,  اسلام رحمانی روحانی ,